Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Czeski Oddział ORLEN Ochrony

25-07-2011  Informacje Prasowe

Z początkiem lipca rozpoczął działalność czeski oddział ORLEN Ochrona, który świadczy usługi na rzecz swojego pierwszego zagranicznego klienta poza granicami kraju.

ORLEN Ochrona dynamicznie rozwija  swoją działalność w sektorze specjalistycznych usług dla branży paliwowej już nie tylko w Polsce, ale i za granicą. 1 lipca Spółka uruchomiła swój pierwszy zagraniczny oddział.
 
- Organizacja placówki to był dla nas test zdolności organizacyjnych oraz operacyjnych. Niewątpliwie należy uznać to za sukces, tym bardziej, że branża ochrony z zasady jest zamknięta wewnątrz poszczególnych krajów Unii Europejskiej – mówi  Michał Wawrzeńczak, Prezes Spółki. – Za nami trudny okres organizacji oddziału, a przed nami z kolei zupełnie nowe wyzwanie i prawdziwy sprawdzian. Profesjonalizm, skuteczność i przede wszystkim zaangażowanie członków zespołu pracujących nad wdrożeniem projektu daje mi pewność, że oddział będzie funkcjonował sprawnie – podkreśla Prezes Wawrzeńczak.
 
Od kilku lat ORLEN Ochrona, dzięki rozwiniętym strukturom na terenie całego kraju, konsekwentnie zwiększała grono swoich klientów. Oprócz usług na rzecz PKN ORLEN i Grupy Kapitałowej ORLEN, w ostatnim czasie pozyskiwała coraz więcej klientów zewnętrznych, umacniając w ten sposób pozycję lidera rynku w zakresie bezpieczeństwa branży paliwowej i sektora naftowego na terenie Polski. Od lipca rozpoczęła świadczenie usług na rzecz UNIPETROL RPA w Litvinovie w Czechach.
 
ORLEN Ochrona Sp. z o.o. organizační složka v Praze – tak nazywa się nowy zagraniczny oddział – zdobyła nowe koncesje (uprawnienia) w Republice Czeskiej z zakresu: ostraha majetku a osob (działalności w zakresie świadczenia usług ochrony mienia i osób);  poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob (świadczenie usług technicznych związanych ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia); služby soukromých detektivu (świadczenie prywatnych usług detektywistycznych).

 
 
 

Marki Grupy ORLEN