Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Eksperci doceniają nową usługę

15-10-2009  Informacje Prasowe

Nowa usługa, którą w tym roku wprowadziła do swojej oferty ORLEN Ochrona, spotkała się z dużym uznaniem ekspertów ds. transportu materiałów niebezpiecznych.

Podczas seminarium organizowanego corocznie przez Stowarzyszenie Doradców ds. Transportu Towarów Niebezpiecznych przedstawiciele ORLEN Ochrona mieli okazję zaprezentować szczegóły dotyczące zabezpieczenia fizycznego, technicznego, informacji a także  zagrożeń terrorystycznych w przedsiębiorstwach. Zaprezentowano nową ofertę dotyczącą kontroli, zabezpieczenia i nadzorowania transportu ADR. Uruchomiona w tym roku przez Spółkę specjalistyczna usługa jest dedykowana branży  paliwowej i powstała w odpowiedzi na potrzeby tego segmentu.
 
Usługa obejmuje cały łańcuch transportu i polega na szczegółowej kontroli wszystkich procedur transportowych. Gwarantuje to efektywne zabezpieczenie przewożonych ładunków, a co za tym idzie szczelność łańcucha dostaw. Kompleksowe rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu i eksperckiej wiedzy sprawiają, że jest to unikalna usługa na rynku usług ochroniarskich.
 
Eksperci uczestniczący w seminarium z dużym zainteresowaniem odnieśli się do prezentacji przygotowanej przez przedstawicieli ORLEN Ochrona. Docenili przede wszystkim kompleksowość proponowanych działań opartych o najwyższe standardy bezpieczeństwa w całym procesie transportu towarów. Wielu z nich potwierdziło że, skorzystanie  przez firmy paliwowe z oferowanej przez ORLEN Ochrona usługi powinno przynieść im w krótkim czasie wymierne korzyści finansowe.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN