Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Europejski poziom usług

18-04-2010  Informacje Prasowe

ORLEN Ochrona uzyskała rekomendacje Polskiej Izby Ochrony, której spółka jest członkiem od ubiegłego roku. Otrzymany dokument to potwierdzenie wiarygodności firmy i jej wysokich standardów.

Rekomendacje poświadczają, iż oferowane przez ORLEN Ochronę usługi są wykonywane w sposób profesjonalny, rzetelny, w oparciu o wysokie standardy i z poszanowaniem obowiązującego prawa. W rekomendacji Izby podkreślona jest również kwestia europejskiego poziomu jakości usług świadczonych przez spółkę, które są prowadzone zgodnie z interesem klientów oraz zasadami etyki i sztuki zawodowej.

- Dobra reputacja firmy w biznesie jest wartością nie do przecenienia, a zadowolony klient jest najlepszą reklamą – uważa prezes ORLEN Ochrony Michał Wawrzeńczak. – Dlatego pozytywna opinia i uznanie w oczach prestiżowej organizacji jest dla nas nie tylko powodem do satysfakcji, ale i  zobowiązaniem do jeszcze intensywniejszego wysiłku w utrzymanie i rozwój wysokiego poziomu usług. 
Polska Izba Ochrony jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej, skupia podmioty gospodarcze działające w branży ochrony osób i mienia. Jej celem jest kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki i działalności gospodarczej, propagowanie wdrażania systemów jakości produkcji i usług opartych o normy ISO oraz innych systemów podnoszących jakość i profesjonalizm działających na rynku firm. Wystawione przez organizację rekomendacje są poprzedzane wnikliwą analizą działalności firmy, toteż w branży uważane są za obiektywne i rzetelne świadectwo.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN