Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Ochrona na Płockich Targach Pracy

17-11-2017  Aktualności

Płockie Targi Pracy i Kariery na stałe wpisały się już w kalendarz aktywności ORLEN Ochrony. Podczas tegorocznej edycji po raz kolejny spółka wykorzystała okazję, by przedstawić pełną ofertę rekrutacyjną na lokalnym rynku pracy. Specjaliści ds. rekrutacji udzielali zainteresowanym informacji na temat procesów rekrutacyjnych, wskazówek dotyczących przygotowania profesjonalnego cv oraz przedstawiali wymagania pracodawcy na poszczególnych stanowiskach pracy.
 
Bezpośrednie spotkania z osobami aktywnie szukającymi pracy są szansą nie tylko na przedstawienie przez firmę aktualnych ofert, ale też pozyskanie cennych informacji dotyczących oczekiwań poszukających pracy, praktyki lub stażu oraz postrzegania marki na rynku pracy. Tegoroczne targi potwierdziły wysoką ocenę ORLEN Ochrony, jako dobrego i stabilnego pracodawcy. Firmowe stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem płocczan oraz mieszkańców powiatu płockiego, zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia, a także studentów.
 
W tegorocznej, 22. edycji płockich targów, które odbyły się w październiku w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENIE, udział wzięło 70 firm z różnych branż. Wśród wystawców oprócz ORLEN Ochrony swoją ofertę przedstawiły również PKN ORLEN, ORLEN Koltrans, ORLEN Serwis i ORLEN Centrum Edukacji.
 
foto_1m.jpg
 
 
 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN