Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Ochrona ponownie Gazela Biznesu

03-03-2012  Informacje Prasowe

ORLEN Ochrona po raz drugi została uhonorowana prestiżową nagrodą „Gazela Biznesu” w dwunastej edycji rankingu dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu”. Spółka w gronie laureatów była również w 2008 roku.

Ranking „Gazele Biznesu” to klasyfikacja najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Sporządzany jest przez Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych przedsiębiorstw.
- Nagroda jest dla nas dowodem, że nieprzerwanie zmierzamy we właściwym kierunku, stawiając na doskonalenie jakości i szukanie nowych segmentów. Przyrost przychodów firmy wiąże się między innymi z pozyskaniem nowych klientów, otwarciem na nowe rynki. W ubiegłym roku uruchomiliśmy w czeskiej Pradze nasz pierwszy zagraniczny oddział. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na wzrost naszych wskaźników ekonomicznych jest również m.in. optymalizacja struktur organizacyjnych, którą przeprowadzaliśmy sukcesywnie w poprzednich latach – mówi prezes ORLEN Ochrony, Michał Wawrzeńczak.

O tytuł Gazeli Biznesu 2011 mogły ubiegać się firmy, które nieprzerwanie prowadzą działalność rozpoczętą przed 2008 rokiem, a ich przychody ze sprzedaży mieściły się wówczas w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, i w badanym okresie za rok 2011 odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN