Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Ochrona w elitarnym gronie

03-08-2009  Informacje Prasowe

​Dynamiczny rozwój firmy, przejrzyste zasady prowadzonej działalności oraz wysoka jakość oferowanych usług to cechy, dzięki którym ORLEN Ochrona zdobyła tytuł Gazeli Biznesu.

- To dla nas nie tylko duże wyróżnienie, ale przede wszystkim obiektywne potwierdzenie deklarowanej przez nas dbałości o najwyższą jakość oferowanych usług – komentuje zdobycie tytułu nadanego przez "Puls Biznesu" Michał Wawrzeńczak, Prezes Zarządu. –  Otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł ponieważ wykazaliśmy się wzrostem obrotów i zysków. Jest to efekt intensywnej pracy całego zespołu, który w naszej branży ma szczególne znaczenie. Dlatego dobrze wyszkolona i stale podnosząca swoje umiejętności kadra to dla nas priorytet.
 
Przygotowując ranking, organizatorzy wzięli pod lupę dane od 2005 roku. Po przeanalizowaniu  wskaźników ekonomicznych oraz innych informacji zdecydowali o zakwalifikowaniu płockiej firmy do prestiżowego grona, do którego należą średniej wielkości przedsiębiorstwa z różnych branż. Żeby dostać tytuł firma musi wykazać się nie tylko rosnącymi wskaźnikami ekonomicznymi i aktywnością w obrocie gospodarczym, ale także nieskazitelną przeszłością  biznesową. Bowiem weryfikacji podlegają również takie dane jak np. wypłacalność, brak jakichkolwiek zaległości i przejrzystość w publikowaniu danych finansowych.
 
- Dobra marka broni się sama, ale publiczne potwierdzenie  dobrej kondycji przedsiębiorstwa z pewnością umacnia pozytywny wizerunek i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, toteż wyróżnienie to wykorzystamy jako dodatkowy element w budowaniu przewagi konkurencyjnej – podsumowuje Michał Wawrzeńczak.  – Obecność w tym konkretnie rankingu ma dla nas szczególną wartość z uwagi na to, że jest on obiektywny, bezpłatny, oparty na rzetelnej analizie danych – dodaje Prezes.


«powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN