Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Ochrona zwiększa wolumen w kraju i za granicą

01-08-2012  Informacje Prasowe

Z początkiem lipca 2011 r. rozpoczął działalność oddział w Czechach, gdzie prowadzimy ochronę obiektów Unipetrolu w Litvinovie – mówi Marcin Kasza, dyrektor operacyjny OO, odpowiedzialny za koordynację obu zagranicznych projektów firmy. W obu przypadkach oczywiście czerpaliśmy z wieloletniego doświadczania zdobytego na polskim rynku, ale specyfika obu krajów i obowiązujące tam przepisy, mimo że oba państwa należą do Unii Europejskiej, wymagała gruntownego przygotowania i odpowiedniego dostosowania struktur. Oba podmioty posiadają stosowne zezwolenia i koncesje na prowadzenie usług związanych z ochroną osób i mienia – podkreśla Marcin Kasza.
 
Jednym z priorytetów obu zagranicznych jednostek jest pozyskanie klientów zewnętrznych. Podobne cele realizuje również ORLEN Ochrona na terenie kraju, gdzie dynamicznie rozwija swoje portfolio klientów. Od maja Spółka zwiększyła swój wolumen usług o usługi realizowane na rzecz podmiotu logistyki naftowej PERN „Przyjaźń” S.A.
 
Nasza  oferta, na świadczenie usług ochrony odcinków rurociągów finalnych należących do PERN "Przyjaźń" S.A., zlokalizowanych na obszarze całego kraju. okazała się dla zamawiającego najkorzystniejsza, dzięki czemu  od maja chronimy rurociągi należące do spółki o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju – podsumowuje Prezes ORLEN Ochrony Michał Wawrzeńczak.
 
Kolejnym ważnym zrealizowanym projektem ORLEN Ochrony w ostatnim czasie było zabezpieczenie  obiektów PKN ORLEN S.A. podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej odbywających się na terenie Polski.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN