Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Pracownicy ORLEN Ochrony pomogli ofiarom wypadku

02-11-2015  Informacje Prasowe

Dobre wyszkolenie pracowników to jeden z priorytetów ORLEN Ochrony. Strategia ta pozwala zapewnić klientom najwyższej jakości usługi, ale też procentuje w nieoczekiwanych sytuacjach. Przykładem tego jest udział pracowników grupy transportującej wartości w akcji ratunkowej podczas wypadku drogowego.

Dwaj pracownicy ochrony wykonujący zadania w ramach Grupy Transportowej, realizując swoje codzienne obowiązki służbowe, udzielili pomocy ofiarom  wypadku, którego byli świadkami.
W sytuacji zagrożenia życia pasażerów pracownicy ORLEN Ochrony działali zgodnie z zasadami ratowania życia i zdrowia: wyciągnęli poszkodowanych z auta i monitorowali ich czynności życiowe aż do chwili służb ratowniczych i Policji.   Dzięki ich szybkiej i sprawnej akcji udało się ograniczyć skutki wypadku. 

- Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przeszkoleni profesjonalni pracownicy to podstawa sprawnego działania każdej firmy i sposób na utrzymanie najwyższych standardów świadczonych usług, dlatego  w ORLEN Ochronie każdy pracownik przechodzi gruntowne przeszkolenie, między innymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Takie przygotowanie procentuje w nagłych przypadkach, kiedy trzeba działać szybko i podejmować trafne decyzje. Gdy w grę wchodzi ludzkie życie, nie ma czasu na wahanie  – podkreśla Prezes Zarządu Michał Wawrzeńczak.

Pomoc

 
 
 

Marki Grupy ORLEN