Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wolontariat ORLEN Ochrona

29-06-2021  Aktualności​​ dobromocni.png
 
Tydzień Wolontariatu, który w tym roku Fundacja ORLEN ogłosiła w dniach 18-25 czerwca, to idealna okazja do podjęcia d​yskusji, wymiany pomysłów i wielu inspiracji na temat obszarów, które można objąć działaniami wolontariatu pracowniczego. Fundacja komunikuje możliwość zgłaszania własnych pomysłów przy tym udzielając wsparcia finansowego, a także zaprasza do udziału w istniejących projektach.
 
Korzystając z powyższych możliwości pracownicy ORLEN Ochrona w dniu 16 czerwca 2021 r. dołączyli do akcji „Aktywnie i pożytecznie”.​ Wspólnie z Kolegami i Koleżankami ze Spółki ORLEN KolTrans zaangażowali się w sprzątanie terenu wokół zalewu Sobótka w Płocku tym samym powiększając rodzinę dobroMOCnych!

Spółka ORLEN Ochrona, dołączając do Tygodnia Wolontariatu z Fundacją ORLEN wspiera działania związane z oczyszczaniem środowiska z odpadów, a także edukację ekologiczną kształtując pozytywne postawy dobrowolnej, nieodpłatnej i przede wszystkim świadomej pracy na rzecz wsparcia dedykowanego różnym płaszczyznom społeczeństwa.

Zaangażowanie pracowników ORLEN Ochrona jest na tyle duże, że Spółka zdecydowała się na stałe dołączyć do realizacji programów Wolontariatu z Fundacją ORLEN wprowadzając możliwość zgłaszania własnych projektów przez swoich pracowników oraz ich rodziny i bliskich. 

wolontariat_och.png


 

Info

 
 
 

Marki Grupy ORLEN