Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Dlaczego ORLEN Ochrona?
Poznaj Nas

​Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem. To właśnie indywidualny wkład każdego pracownika i dobra współpraca tworzą naszą siłę. Wierzymy, że najważniejsze jest dobro, które chronimy, lecz równie ważne jest w jaki sposób realizujemy naszą pracę. Unikalne kompetencje, standardy i transparentność działań, stanowią naszą przewagę. Od 25 lat wytrwale rozwijamy swoją pozycję na rynku polskim i europejskim. Zajmujemy czołowe miejsce w branży ochrony dużych podmiotów gospodarczych. W naszej pracy wspieramy rozwój, ambicje i pasje pozazawodowe naszych pracowników. Wiemy, że ludzie to nasz największy potencjał.

Poznaj nas i dowiedz się, co nas napędza.

Czym się zajmujemy?

Nasza Oferta- TUTAJ

Poznaj nasze wartości

Kodeks Etyki- TUTAJ​


Poznaj Pakiet Korzyści

Troszczymy się o naszych pracowników

Oferujemy bogaty pakiet benefitów obejmujących dbałość o zdrowie, komfort, rodzinę i przyszłość. Wspieramy w rozwijaniu pasji i utrzymywaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym.

​Z myślą o Tobie

Dostosowujemy benefity do potrzeb i oczekiwań pracowników. Regularnie badamy potrzeby, wdrażamy nowe rozwiązania i czerpiemy inspiracje z najlepszych praktyk rynkowych. ORLEN Ochrona to duża i różnorodna firma, w której stawiamy pracownika w centrum – nasza oferta pozafinansowych benefitów odzwierciedla to, że jest on dla nas najważniejszy.


Benefity dla Ciebie i Bliskich
Korzystaj z rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

 

Zdrowie i sport


W trosce o Twoje zdrowie zapewniamy dodatkową opiekę medyczną wykraczającą poza standardowe rozwiązania rynkowe. Promujemy aktywny styl życia i wspieramy realizację Twoich pozazawodowych pasji i zainteresowań.

 

Rodzina


Ułatwiamy godzenie obowiązków służbowych z rodzinnymi. Pakiet benefitów „Rodzina” pozwala otoczyć dodatkową opieką bliskich naszych pracowników. Wśród benefitów znajdują się m.in. dofinansowania do wypoczynku dzieci, wyprawki szkolnej czy wsparcie najzdolniejszych dzieci pracowników. Wspieramy również naszych pracowników w opiece nad rodzicami i teściami.

 

Komfort


Cenimy wkład pracowników w rozwój Spółki, dlatego dbamy o odpoczynek, bezpieczeństwo, równowagę psychiczną i stabilność finansową. Oferujemy atrakcyjne rabaty na szeroką gamę produktów oraz usług, a także karty przedpłacone z przeznaczeniem na produkty dostępne na stacjach paliw ORLEN. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie finansowe w formie atrakcyjnych pożyczek związanych z inwestycjami mieszkaniowymi, jak również pomoc finansową w trudnych sytuacjach życiowych.

Przyszłość

Troszczymy się o zabezpieczenie Twojej przyszłości, dlatego oferujemy benefity, których korzyści odroczone są w czasie m.in. ubezpieczenie na życie. Tworzymy środowisko pracy inspirujące do pogłębiania wiedzy, zdobywania nowego doświadczenia i kompetencji. Działania te sprzyjają dalszemu rozwojowi zawodowemu w naszej organizacji.

Pasja


Wspieramy pasje naszych pracowników.

Wierzymy, że pasje i zainteresowania poszerzają horyzonty, inspirują i dają energię do działania, dlatego dajemy przestrzeń do rozwoju hobby. Program ORLEN Ochrona Pasja to wsparcie finansowe pozazawodowych zainteresowań artystycznych, sportowych, naukowych czy kolekcjonerskich – zespołowych lub indywidualnych.

​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN