Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zasady rekrutacji

Etapy rekrutacji:

 1. Aplikowanie
 2. Wstępna selekcja aplikacji
 3. Spotkanie rekrutacyjne
 4. Wybór kandydata i złożenie oferty pracy
 5. Witamy na pokładzie!


Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

 • Przeanalizuj uważnie ogłoszenie, szczególnie pod kątem wymagań stawianych kandydatom.​
 • Zastanów się, jakie pytania chcesz zadać przyszłemu pracodawcy.
 • Znajdź w swoim życiorysie fakty, które potwierdzają posiadanie wymaganych przez nas kwalifikacji i umiejętności.
 • Upewnij się, że znasz dokładny adres, termin spotkania oraz nazwisko osoby, z którą masz się spotkać. W przypadku spotkania online przygotuj spokojne i ciche miejsce do rozmowy.
 • Zapoznaj się z dostępnymi informacjami na temat firmy.
 • Na spotkanie przyjdź 15 minut przed ustalonym czasem, tak by móc chwilę odpocząć i oswoić się z nowym otoczeniem. Przed spotkaniem online 15 minut wcześniej sprawdź aspekty techniczne: zasilanie w komputerze, sieć internetową, działanie aplikacji Skype, kamerkę, ustawienie obrazu i dźwiękuZgody i klauzule:

Klauzula informacyjna dla kandydatów​

 


Najczęściej zadawane pytania


·         W jaki sposób mogę zgłosić swoją kandydaturę do ORLEN Ochrona?

Aplikacje kandydatów przyjmujemy online. Kliknij w poniższy LINK a następnie w filtrze Nazwa Spółki wyszukaj ORLEN Ochrona.

 ​

·         Czy istnieje inna możliwość dostarczenia CV niż poprzez system rekrutacyjny on-line?

Aplikacje przyjmujemy wyłącznie online. Po akceptacji klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych możliwe będzie uwzględnianie przez Zespół Rekrutacji dokumentów aplikacyjnych w prowadzonych procesach rekrutacyjnych, potwierdzenie kandydatowi otrzymania aplikacji i poinformowanie o statusie w procesie rekrutacji.


·         W jaki sposób mogę dowiedzieć się czy moja aplikacja trafiła do Spółki ORLEN Ochrona?

Powiadomienie o otrzymaniu aplikacji jest przesyłane automatycznie poprzez system aplikacyjny na adres mailowy podany podczas składania aplikacji


·         Jak wygląda proces rekrutacyjny w Spółce ORLEN Ochrona?

Aplikacje kandydatów podlegają wstępnej selekcji pod kątem spełnienia kryteriów formalnych ujętych w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie rekrutacyjne, w którym udział biorą potencjalny przyszły przełożony oraz rekruter. Spotkania realizowane są w formule spotkań bezpośrednich lub online.


·         W jaki sposób mogę dowiedzieć się o statusie mojej kandydatury w procesie rekrutacji do ORLEN Ochrona?

W przypadku zainteresowania Twoją kandydaturą spodziewaj się kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. Kandydaci, którzy nie zostali zaproszeni do udziału w rozmowie rekrutacyjnej, otrzymują informację e-mail po zakończonym procesie rekrutacji.


·         ​Uczestniczę w procesie rekrutacji  w ORLEN Ochrona.  Czy otrzymam odpowiedź niezależnie od tego czy będzie ona negatywna czy pozytywna?

Tak. Odpowiedź jest udzielana kandydatom na adres mailowy podany podczas składania aplikacji. Wiadomość jest przesyłana po zakończeniu procesu rekrutacji.​

​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN