Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Monitorowanie Systemów Alarmowych
Kolejną oferowaną przez nas usługą jest stały nadzór monitorowanego obiektu. Monitorowanie w praktyce oznacza powiadomienie Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego o zdarzeniu przestępczym lub zagrażającym życiu, zdrowiu lub mieniu w ochranianym obiekcie na przykład o napadzie, rozboju, kradzieży z włamaniem lub zakłóceniu porządku. Powiadomienie to może się odbywać automatycznie, tj. poprzez wzbudzenie czujki antywłamaniowej lub manualnie tj. poprzez uruchomienie przycisku napadowego lub drogą telefoniczną. 

Monitorowanie odbywa się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, dzięki temu obiekt jest objęty nadzorem, także pod nieobecność Właścicieli. Weryfikacja zdarzeń i interwencje dokonywane są przez Grupy i Patrole Interwencyjne, które  wysyłane są natychmiast po otrzymaniu sygnału alarmowego lub napadowego. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem powiadamiając go o alarmach, usterkach systemu alarmowego, braku zasilania, braku połączenia z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym. Rejestrujemy wszystkie sygnały i zdarzenia w naszym systemie informatycznym i przechowujemy przez kilka miesięcy. Sprzęt, którego używamy cechuje wysoka jakość. Dysponujemy doskonale przeszkolonym zespołem pracowników, co pozwala nam na profesjonalną obsługę sygnałów odbieranych z monitorowanych obiektów i szybkie wykonywanie odpowiednich procedur.

Właściciel lokalu korzystając z naszej oferty ma do wyboru różne opcje realizacji usługi Monitoringu: 
Monitorowanie sygnałów SSWiN i rejestracja zdarzeń w Uzbrojonym Stanowisku Interwencyjnym (bez weryfikacji Grupy Interwencyjnej lub z weryfikacją): włamanie, napad, kontrola toru transmisji alarmu, uszkodzenie/sabotaż systemu, ulatnianie się gazu etc.
Monitorowanie godzin załączenia/wyłączenia systemu.

Oferujemy również urządzenie do monitoringu personalnego „ALARM ŻYCIA”, który może być stosowany we wszystkich dziedzinach, od podróżujących samotnych pracowników i mobilnego personelu pielęgniarskiego po dzieci i osoby starsze. „ALARM ŻYCIA” to nowoczesne urządzenie, które pozwala na natychmiastową lokalizację oraz komunikację głosową z każdą osobą, która nosi je przy sobie. Wyposażyć można w nie pracowników terenowych, przypiąć do paska swojego dziecka lub podarować rodzicom – sprawdzi się w każdej sytuacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.​

monitoring_sa.jpg 
 
 
 
 

Marki Grupy ORLEN