Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Audyt bezpieczeństwa
Audyt bezpieczeństwa jest w naszym kraju jeszcze mało znanym narzędziem, za to powszechnie wykorzystywanym w oddziałach zachodnich korporacji. Jest on sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa w Państwa firmach. Celem audytu jest wyeliminowanie ryzyka poniesienia strat finansowych przedsiębiorstwa oraz utraty reputacji. 

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz znającą zagrożenia pojawiające się ze strony nieuczciwej konkurencji. Dysponujemy wyłącznie wykwalifikowanym zespołem detektywów, informatyków oraz specjalistów w dziedzinie systemów zabezpieczeń ​technicznych, którzy dokonają w Państwa firmie kompleksowego sprawdzenia systemów zabezpieczeń. Proponujemy usługę w zakresie weryfikacji zgodności systemów z założeniami istniejącej polityki bezpieczeństwa, identyfikacji słabych punktów wykrytych podczas testów, analizie potrzeb Klienta w zakresie bezpieczeństwa oraz określeniu obszarów, które wymagają specjalnej ochrony, dostarczeniu zgromadzonych informacji, analiz oraz zaleceń, zapewnieniu usług konsultingowych w zakresie wdrożenia rekomendowanych systemów zabezpieczeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.
 
 

Marki Grupy ORLEN