Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Transport wartości pieniężnych
W Spółce realizowana jest usługa transportu wartości pieniężnych, którą świadczymy na terenie całego kraju. Proponowana przez nas usługa jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych posiadających sieć punktów sprzedaży na terenie kraju, które odprowadzają swoje pieniądze do banku.

Realizowana przez nas usługa polega na codziennym odbiorze od klienta, transporcie i dostarczaniu wartości pieniężnych do wyznaczonych miejsc. Wartości odbierane od naszych klientów przewozimy w specjalnych opakowaniach tzw. bezpiecznych kopertach, z zastosowaniem środków wymaganego zabezpieczenia technicznego tzn. pojemników specjalistycznych wyposażonych w odpowiednie systemy elektroniczne.

Do transportu powierzonego mienia wykorzystujemy bankowozy, które przystosowaliśmy do przewozu wartości pieniężnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 roku. Pojazdy służbowe wyposażone są w systemy zabezpieczenia GPS pozwalające na ciągłe monitorowanie trasy przejazdu  od klienta do miejsca zdania wartości tj. do wrzutni banku lub liczarni. Każdy nasz zespół transportowy wyposażony jest w broń palną bojową, środki ochrony osobistej oraz środki łączności wewnętrznej i zewnętrznej.

Nasi klienci cenią sobie wysoki standard oraz bezpieczeństwo. To kluczowe elementy, które zapewniamy dzięki ciągłym inwestycjom w nasze zaplecze techniczne.  Powierzając nam swoje mienie nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich majątek jest profesjonalnie chroniony przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem i zaginięciem od chwili przejęcia wartości do momentu przekazania ich do miejsca przeznaczenia. Gwarantujemy, że usługę transportu wartości pieniężnych realizujemy przy zachowaniu najwyższej staranności. Wykonywana przez nas usługa jest czynnością trudną i niebezpieczną, stąd też każdy transport jest przez nas starannie przemyślany, zaplanowany i zorganizowany. 

Istotnym elementem mającym znaczący wpływ na poziom bezpieczeństwa jest również skład osobowy zespołu transportowego. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, dla których Spółka organizuje cykliczne szkolenia z zakresu strzelania doskonalącego oraz taktyki zabezpieczenia i transportu chronionego mienia.

Bezpieczeństwo przewożonych wartości pieniężnych jest dla nas priorytetem.
 
 
 

Marki Grupy ORLEN