Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Transport wartości pieniężnych

Spośród wielu usług realizowanych przez ORLEN Ochrona Sp. z o.o. najbardziej skomercjalizowanym obszarem działalności Spółki jest obecnie transport wartości pieniężnych. Usługa oparta na odpowiednio przygotowanym zapleczu administracyjno-logistycznym oraz funkcjonującej sieci tras inkaso obejmującej swoim zasięgiem obszar całego kraju, które dały możliwości nawiązania współpracy biznesowej z wieloma podmiotami zarówno sieciowymi jak i indywidualnymi. Zastosowane przez nas rozwiązania techniczno-organizacyjne pozwoliły również na nawiązanie szerokiej współpracy w tym zakresie z konkurencyjnymi firmami na rynku, które z racji swoich ograniczonych możliwości operacyjnych zleciły i nadal zlecają  częściową obsługę swoich Klientów naszej Spółce.

Rynek usług transportu wartości pieniężnych w Polsce kształtuje kilka ważnych czynników, w tym przede wszystkim umiejętność dotarcia do potencjalnego Klienta, cena obsługi, pozycja firmy transportowej na rynku na tle funkcjonującej konkurencji oraz bardzo ważna umiejętność dostosowania obsługi (harmonogramu oraz czasu odbiorów/dostarczania wartości) do wymagań Klienta. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, której celem jest zadowolenie klienta oraz maksymalne zaspokojenie jego potrzeb.

Do transportu powierzonego nam mienia wykorzystujemy pojazdy, które zostały przystosowane do przewozu wartości pieniężnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 roku z późniejszymi zmianami. Pojazdy te wyposażone są w systemy zabezpieczenia GPS pozwalające na ciągłe monitorowanie trasy przejazdu od klienta do miejsca zdania wartości. Każdy z zespołów transportowych wyposażony jest w broń palną bojową, specjalistyczne pojemniki do przenoszenia i przewożenia pakietów, kamizelki kuloodporne oraz środki łączności wewnętrznej i zewnętrznej, wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo przewożonych wartości oraz jak najwyższy standard realizowanych usług w trakcie dostarczania gotówki zawsze do wskazanego przez Klienta miejsca jej deponowania. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.​​

e-mail: zapytania.ofertowe.orlenochrona@orlen.pl​​

 AIMG_1784A (003)_mm.jpg

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN