Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Usługa anty-inwigilacyjna

Orlen Ochrona Sp. z o.o. działająca w ramach struktur Grupy Kapitałowej ORLEN dysponuje zespołem ekspertów w dziedzinie zwalczania inwigilacji. W ramach swojej działalności oferujemy świadczenie usług antyinwigilacyjnych na rzecz Klientów indywidualnych, banków, zakładów przemysłowych oraz dużych i małych przedsiębiorstw.

Bezprecedensowym jest stwierdzenie, że bezpieczeństwo informacji pozostaje kluczowym elementem stabilności każdego przedsiębiorstwa lub instytucji. Strzeżenie swoistego „know how” jak i towarzyszących temu elementów w zakresie rozwoju firmy wpisują się w oczywistą politykę bezpieczeństwa każdego podmiotu.

Doświadczenie zespołu Naszych ekspertów poparte jest certyfikatami kierunkowymi uzyskanymi od wiodącego producenta sprzętu specjalistycznego służącego do wykrywania urządzeń. Posiadane umiejętności w połączeniu z utworzonym zapleczem technicznym pozwalają na prowadzenie profesjonalnych działań antyinwigilacyjnych. Kluczowym elementem umożliwiającym skuteczne działanie jest wypracowana taktyka w prowadzeniu przedmiotowych badań antypodsłuchowych.

Bezpieczeństwo informacji przeznaczonej dla ścisłego odbiorcy wymaga zaangażowania środków prewencyjnych wpisujących się w politykę bezpieczeństwa przedsiębiorstwa lub instytucji. Zespół działający w ramach spółki Orlen Ochrona Sp. z o.o. w oparciu o całokształt zdobytego doświadczenia pomaga w tworzeniu swoistego rodzaju zbioru zasad w kontekście organizowanych spotkań i przekazywanych w ich trakcie informacji, tak aby uzyskać najwyższy poziom ich zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem. Osoby wykonujące tego typu zadania posiadają dodatkowo poświadczenia bezpieczeństwa NATO i UE.

Ujawnienia nielegalnie zainstalowanego urządzenia, wiązać się może w późniejszym uznaniem go za dowód rzeczowy. Posiadane certyfikaty pozwalają na wyeliminowanie negacji, co do uprawnień ekspertów, w tym także wykluczenia możliwości podważenia przez organy ścigania autentyczności  zabezpieczonego nagrania na ujawnionym urządzeniu. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.

e-mail: zapytania.ofertowe.orlenochrona@orlen.pl​

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN