Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Usługa anty-inwigilacyjna
W dzisiejszych czasach bardzo łatwo o nieuczciwą konkurencję, która jest w stanie posunąć się do najbardziej nielegalnej metody jaką jest inwigilacja by zdobyć najpilniej strzeżone przez nas informacje.

Osoby zarządzające firmami powinny szczególnie uważać, ponieważ przez nieuczciwość innych, mogą stracić to na co pracowały przez lata. Urządzenia służące do podsłuchów oraz ukryte kamery to jeden z elementów nieuczciwego zachowania wobec siebie przedsiębiorców. Co więcej nagrywanie rozmowy osób trzecich, bez ich wiedzy i zgody, przy równoczesnym nieuczestniczeniu w rozmowie przez nagrywającego, może w wielu przypadkach wypełniać znamiona przestępstwa z art. 267 k.k. co podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.  Jednakże by udowodnić takie przestępstwo potrzebny jest odpowiedni sprzęt oraz wyszkolona kadra pracownicza.

Orlen Ochrona Sp. z o.o. jako jedyna firma w Polsce posiada kompletny specjalistyczny sprzęt. Osoby zatrudnione w naszej Spółce jako jedne z nielicznych w kraju posiadają poświadczenia bezpieczeństwa NATO, UE oraz zostali przeszkoleni w REI USA w zakresie stosowania urządzeń do wykrywania urządzeń inwigilacji co potwierdzają poniższe certyfikaty:​


​​Certyfikat Research Electronics International LV-3 
 
 
Certyfikat Research Electronics International LV-3  Certyfikat Research Electronics International LV-3 
 
​​Certyfikat Research Electronics International LV-3 
 
​​Certyfikat Research Electronics International LV-3 
 
 
 

Marki Grupy ORLEN