Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Systemy zabezpieczeń technicznych
W skład systemów zabezpieczeń technicznych, które obsługujemy oraz montujemy wchodzą między innymi: Telewizja Przemysłowa, Kontrola Dostępu, Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Monitorowanie aut GPS (w tym odczyty z magistrali CAN). 

Podstawą do tego by zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, punktu handlowego, firmy lub innego obiektu jest niezawodny system monitoringu wizyjnego. Rejestracja obrazu z kamer do monitoringu to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, móc zareagować w sytuacji zagrożenia i zyskać dowody potrzebne np. przy współpracy z policją. Oferowane przez Nas rozwiązania bazują na kamerach analogowych oraz IP. Korzystamy z szerokiej gamy producentów takich jak np. AXIS, WISENET, HIKVISION, BOSCH, FLIR, BCS i inne. Kolejnym ważnym elementem pozwalającym zadbać o bezpieczeństwo są systemy alarmowe. Zmniejszają one ryzyko zagrożenia, gwarantując poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności. Oferujemy profesjonalne systemy alarmowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów, co jest gwarancją ich niezawodności. Jest to sprzęt najwyższej klasy, który znajduje zastosowanie w każdym domu oraz przedsiębiorstwie – bez względu na branżę. Atutem jest prosta obsługa oraz uniwersalność zastosowania. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie ma ochrona przed włamaniem, aktami wandalizmu czy pożarem. Sygnalizują nieprawidłowości oraz pozwalają na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Montowane przez nas systemy kontroli dostępu znajdują zastosowanie głównie wśród wielkich korporacji, których rzesze pracowników pracują w biurowcach i kampusach. Często systemy te wykorzystuje się do zabezpieczania pojedynczych pomieszczeń, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej metody uwierzytelniania świadczy fakt korzystania z niej na imprezach masowych, wyciągach narciarskich, a nawet na płatnych parkingach. Systemy montowane przez naszą firmę to systemy najwyższej jakości.

Oferujemy także bieżące monitorowanie lokalizacji pojazdów, które jest podstawą do efektywnego zarządzania każdą flotą samochodową. Dzięki szczegółowej analizie danych satelitarnych, lokalizatory GPS są w stanie określić aktualne położenie pojazdów z dokładnością do nawet 5​ metrów. Lokalizacja to jednak nie wszystko. Podpięcie systemu GPS np. pod magistralę CAN daje dostęp do szeregu informacji, które są przetwarzane przez naszą aplikację i pozwalają wygenerować konkretne rozwiązania optymalizacyjne. Poza możliwością śledzenia tras, w naszym systemie otrzymasz także dostęp do szczegółowych informacji takich jak: poziom paliwa, otwarcie drzwi, obroty silnika, awarie sygnalizowane przez samochód. System prowadzi również identyfikację kierowców. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.
 
 

Marki Grupy ORLEN