Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Ochrona obiektów
Ochrona obiektów jest to zbiór wszystkich działań, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom i mieniu, które znajdują się w danym momencie na terenie obiektu chronionego. Specjalizujemy się w całkowitej ochronie obiektów podlegającym obowiązkowej ochronie. Posiadamy wysokie doświadczenie w ochronie zakładów przemysłu chemicznego oraz rafineryjno-petrochemicznego. Przystępując do przygotowania planu ochrony, bierzemy pod uwagę minimum trzy podstawowe elementy, którymi są specyfika obiektu, potencjalne zagrożenia oraz wymagania zleceniodawcy. Dokonując wstępnego audytu i przekazaniu rekomendacji co do wyboru rodzaju ochrony, na życzenie Klienta sporządzamy dokładny plan ochrony obiektu uwzględniając wszystkie aspekty zarówno ochrony fizycznej, jak również zabezpieczeń technicznych. Plan określa także procedury służb, obowiązki pracowników ochrony, ich kompetencje oraz zasady i sposoby interwencji. Dla każdego obiektu dostosowujemy rodzaj umundurowania oraz wyposażenie i środki przymusu bezpośredniego oraz broń.

Proponujemy Państwu także obsługę recepcyjną, w której zakres wchodzi rejestracja wejść/wyjść, wydawanie przepustek i kart, przekazanie i​nformacji o zasadach BHP panujących na obiekcie, rejestracja ruchu samochodowego, przekazywanie informacji o sposobie poruszania się oraz nadzorowanie sprzątania w miejscach strategicznych czy objętych klauzulowaną strefą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania.​

obiekty_1.jpg

obiekty_2.jpg

 
 
 

Marki Grupy ORLEN