Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Ochrona osobista

Jako firma ochroniarska świadczymy usługi ochrony osobistej (w tym VIP). Pracujemy w miejscu wyznaczonym przez klienta by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy ochronę stałą, doraźną i na wezwanie. Przyjmujemy także zlecenia czasowe prowadząc ochronę podczas spotkań biznesowych, koncertów, festiwali, wystąpień publicznych, konferencji. Jesteśmy do dyspozycji klienta 24 godziny na dobę.

Usługę realizujemy z uwzględnieniem potencjalnych zagrożeń i indywidualnych potrzeb zleceniodawcy, pod które opracowujemy procedury bezpieczeństwa.  Sporządzamy plany ochrony osoby, zabezpieczamy miejsca jej pobytu (dom, miejsce pracy, wypoczynku, spotkań). Opracowujemy i zabezpieczamy trasy przejazdu, przejścia. Realizujemy ochronę osobom mającym dostęp do najważniejszych informacji w przedsiębiorstwie oraz podejmujących najważniejsze decyzje w jego funkcjonowaniu. Zapewniamy ochronę podczas wyjazdów służbowych w kraju i za granicą. Zapewniamy bezpieczeństwo ważnym gościom odwiedzającym przedsiębiorstwo. Osobami realizującymi usługę są tylko sprawdzeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy ochrony z uprawnieniami oraz doświadczeniem, którzy wyposażeni są w wysokiej klasy sprzęt łączności oraz broń palną używaną przez formacje specjalne. Całość wyposażenia oraz ubiór każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania współpracą nasi eksperci odpowiedz​ą Państwu na wszelkie pytania.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN